Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Zend Framework 1.0.0 Release Candidate 1

Po wielu miesiącach burzliwych dyskusji oraz ciężkiej pracy bardzo wielu programistów, zbliżamy sie wielkimi krokami do premiery rewolucyjnego frameworka wydawanego przez Zenda.

Wersja kandydująca ma prezentować wszystkie elementy które ukażą sie w finalnej wersji 1.0 Oczywiście po jej wydaniu ZF będzie rozwijany dalej, jednak na pewno większy nacisk będzie położony na kompatybilność wsteczna tak żeby framework okazał sie bardzo stabilny i o najwyższej jakości.

Wszystkie dokonane zmiany w 1.0.0RC1 można zobaczyć w changelogu. Następnej wersji możemy sie spodziewać w połowie czerwca. Najprawdopodobniej będzie to druga wersja kandydująca.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (3)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Zend Framework 1.0.0 Release Candidate 1
Wtorek 29 Maj 2007 11:57:25 pm - wookasz

na jakiej licencji to jest ?

Kandydowac...
Wtorek 29 Maj 2007 2:21:42 pm - seth

"(...) Najprawdopodobniej będzie to druga wersja kandydująca (...)" Kandydujaca do czego? Parlamentu? W polskim tlumaczeniu nie ma czegos takeigo jak stwierdzenie "kandydujaca" bez kreslenia do czego. Juz predzej mozna to przetlumaczyc jako kandydacka, ale i to mocno wali po oczach.

Kompatybilnosc wsteczna? :|
Wtorek 29 Maj 2007 2:18:32 pm - seth

"(...) nacisk będzie położony na kompatybilność wsteczna tak żeby framework okazał sie bardzo stabilny i o najwyższej jakości. (...)" Kompatybilnosc wsteczna z czym? Co ma kompatybilnos cwsteczna do stabilnosci i jakosci?

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System