Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Rozpoczęły się zapisy na PHPCon Poland 2011

Pod koniec lipca br. ruszyły zapisy na drugą edycję konferencji programistów i sympatyków języka PHP, PHPCon Poland 2011. Spotkanie odbędzie się w dniach 21 – 23 października w pobliżu Kielc.
Gośćmi specjalnymi konferencji będą: LornaJane Mitchell – konsultantka PHP, deweloper, twórca projektów joind.in i phpwomen.org, Derick Rethans – znany w świecie PHP z narzędzi takich jak Xdebug, mcrypt, date czy input_filter oraz David Coallier – prezes repozytorium PEAR.

Agenda, złożona z prelekcji polsko- i angielskojęzycznych zapowiada się bardzo interesująco. Będzie można m. in. dowiedzieć się, jak testować z pozoru nietestowalny kod, jak zwiększyć produktywność developera oraz jak pisać programy, by łatwo było je zainstalować i uruchomić. Zostanie poruszona tematyka baz danych opartych o grafy, map i geolokalizacji w PHP, bezpieczeństwa i tworzenia wielojęzycznych interfejsów aplikacji, a także transakcyjnego systemu aktualizacji oprogramowania dla www. Dowiemy się, co niesie ze sobą PHP 5.4 i co to takiego Traits, jak działa Yii Framework oraz jak się cache'uje dane w Allegro. David Coallier będzie przekonywał, że w dobie chmur obliczeniowych PHP znów może być sexy, LornaJane opowie, jak skutecznie znajdować kadry developerskie i podnosić ich umiejętności, a Derick Rethans – jak najlepiej profilować aplikacje w PHP. Znajdzie się rzecz jasna czas i miejsce na lightning talks.
PHPCon Poland to prelekcje, dyskusje panelowe, warsztaty, spotkania towarzyskie oraz elementy rozrywkowe. W planach jest grill w sobotni wieczór, będzie też można swobodnie i nieodpłatnie korzystać z krytego basenu. Kto chce, może się wybrać do pobliskiej miejscowości Święta Katarzyna albo na Łysicę.
PHPCon PL 2011 pod medialnym patronatem serwisów php.pl, webhosting.pl oraz miesięcznika Linux Magazine, odbędzie się w dniach 21-23 października br. Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy spotkają się w Górach Świętokrzyskich, ale tym razem znacznie bliżej Kielc, w trzygwiazdkowym hotelu Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. Dalsze szczegóły oraz zapisy on-line dostępne są na stronie imprezy pod adresem: http://www.phpcon.pl/. Zapisy zakończą się na dwa tygodnie przed konferencją albo po zapełnieniu ośrodka. Warto jednak pomyśleć o udziale i rejestracji już teraz, bo ceny jak zwykle będą rosły w miarę upływu czasu.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System