Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Prelegenci PHP mile widziani

Przygotowania do kolejnej edycji konferencji PHPCon PL ruszyły pełną parą. Napłynęło już kilkanaście anglojęzycznych propozycji prelekcji, z których w agendzie pojawi się kilka. Pozostałe czekają na ofensywę rodzimych twórców.

Do nadsyłania propozycji zapraszamy wszystkich, którzy mają do przedstawienia coś ciekawego związanego z językiem PHP. Najciekawsze są oczywiście tematy nietuzinkowe, trudne do znalezienia w podręcznikach czy internecie. Na podstawie już nadesłanych propozycji można powiedzieć, że poziom merytoryczny będzie na pewno wyższy, niż w roku ubiegłym.
PHPCon Poland 2011 odbędzie się w dniach 21-23 października br. ponownie w Górach Świętokrzyskich, jednak znacznie bliżej Kielc, w hotelu Przedwiośnie*** w Mąchocicach Kapitulnych. Propozycje wystąpień można nadsyłać do 15 lipca br. W tym celu wystarczy zalogować się na stronie http://www.phpcon.pl/2011/pl/aglista i wypełnić formularz propozycji prelekcji.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System