Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Wydarzenia

PHP.pl dla 22. Finału WOŚP
Grzegorz (scanner) Tlołka
Piątek 10 Styczeń 2014

W tym roku postanowiliśmy dołączyć małą cegiełkę do Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - w ramach aukcji Allegro, oferujemy 30 dniową emisję banerów reklamowych na Forum i Wortalu. Po szczegóły zapraszamy do samej licytacji.

PHPCon Poland 2013 - głosowanie na agendę
Grzegorz (scanner) Tlołka
Środa 07 Sierpień 2013

Ruszyło głosowanie na Agendę tegorocznego PHPCon Poland 2013. Podobnie jak w zeszłym roku, głosować można na dowolną ilość tematów, przyznając każdemu po jednym punkcie.
Nie ukrywam, że tematów jest sporo, a wśród prelegentów znajdują się także zagraniczni goście, że wymienię choćby znanych z zeszłego roku: Michelangela van Dam czy Wima Goddena. Z osób które znam, warto wymienić Wojtka Sznapkę, Mariusza Gila czy Grzegorz Bartmana.
Głosowanie trwa do 25 sierpnia, także mamy trochę czasu, aby poczytać nieco o autorach jak i samych prelekcjach.

PHPCon Poland 2013
Grzegorz (scanner) Tlołka
Środa 26 Czerwiec 2013

Znany jest czas i miejsce czwartej ogólnopolskiej konferencji dla programistów i entuzjastów języka PHP. W tym roku odbędzie się ona w weekend 25-27 października w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Pojemność hotelu powinna tym razem zagwarantować, że miejsca, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, wystarczy dla wszystkich chętnych.

Konkursy
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System