Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

phpBB.com - idzie nowe

Przebudowanych zostało wiele działów, m.in. forum dyskusyjne użytkowników ("Community"), które posiada świetną szatę graficzną, zdecydowanie lepszą niż domyślny szablon phpBB 2.0 czy Olympus'a. Sekcja "Downloads" przeszła kompletną renowację - bezpośrednio z jednej podstrony możemy pobrać zarówno stabilną wersję z serii 2.0 jak i niestabilne wydanie Olympusa.

"Customise" i "Support" także uległy zmianie. Mamy tylko nadzieje, że oprócz tak widocznych zmian na witrynie, programiści zadbają o to, aby phpBB było pozbawione jak największej ilości dziur i błędów oraz aby jego wydajność była znacznie lepsza.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (1)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Stylistyka newsa rodem z chip'a
Poniedziałek 02 Kwiecień 2007 3:46:25 pm - seth

"Oprócz nowej witryny, phpBB Group przygotowało nowe logo dla skryptu, które jest nawet ciekawe." to zdanie brzmi jak pisane przez przedszkolaka. Fatalna stylistyka.

"(...) programiści zadbają o to, aby phpBB było pozbawione jak największej ilości dziur(...)" ...programisci zadbaja o to aby phpBB posiadalo jak najmniej dziur.. - tak chyba bardziej trzyma sie kupy?

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System