Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Screeny Google Notebook

Jak już informowaliśmy w poprzednim newsie Google prężnie pracuje nad swoim nowym dziełem - Google Notebooks. Tymczasem w sieci pojawiły się screeny ilustrujące jego nowe możliwości.

Dzięki Google Notebooks możliwe stanie się umieszczenie w jednym miejscu informacji czy też linków znalezionych podczas surfowania. Niewątpliwą zaletą narzędzia jest jego dostępność - do korzystania z Google Notebooks wystarczy nam komputer wraz z połączeniem do Internetu.

Sam pomysł wydaje się banalny, swoje spostrzeżenia i notatki przeciętny użytkownik równie dobrze może przechowywać na własnym dysku w formie plików tekstowych. Analitycy wskazują jednak na różnice w bezpieczeństwie danych - dzięki Google Notebooks nasze zasoby będą bezpieczniejsze i zawsze dostępne na serwerach Google, przez co nie stracimy ich w wyniku wszelakiej maści awarii sprzętu, jak byłoby to możliwe w przypadku komputerów osobistych.

W kuluarach mówi się również o zintegrowaniu Google Notebooks z GMail, co byłoby z pewnością atrakcyjną ofertą dla miłośników niemieckiego porządku w swoich danych.

Wasze opinie
Wszystkie opinie uzytkowników: (1)
A co to ma wspólnego z PHP?
Sobota 13 Maj 2006 8:26:59 pm - fipaj <fipaj1992_at_gmail.com>

Jedno mnie dziwi. Co taki news tu robi?
Skoro jest to wortal o PHP, to może lepiej skupić się na PHP? Newsy ze świata PHP leżą, natomiast z zadziwiającą regularnością pojawiają się tu aktualności ze wszystkich innych dziedzin.

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System